KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 17408245

nr 1740 8245

Grafiskt blad

2 st, Oidentifierad konstnär. Porträtt. Bladets mått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 38x31 cm. Ej signerad

Kondition: blekta

Utrop:

500 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:06:03